Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamaktır işimiz. Sıfırdan bir marka oluşturmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte de oldukça hünerliyiz.

     Müşterimizin yerli yabancı tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması ya da tanıtım yaptırmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Kısacası sorun değil fikir üretmeyi severiz…

     Bilekli Basım gerek teknolojisi, gerek kadrosu ve gerekse kusursuz hizmet anlayışıyla yalnızca bir matbaa değil; aynı zamanda bir çözüm ortağıdır. Üstlendiğimiz bu misyon doğrultusunda yıllardır birlikte yürüdüğümüz müşterilerimizin beklentilerini dinliyor, onlara çözümler üretiyor, beklentiler farklılaştıkça biz de kendimizi yeniliyoruz.

Konusunda piyasanın tüm taleplerini karşılayabilecek son teknoloji ekipmanlarla hizmet sunan firmamız; kaliteden ödün vermeden, iş ahlakını her zaman ön planda tutarak, işveren-çalışan ve müşteri memnuniyetini ortak bir paydada toplamayı hedeflemiş ve bugüne dek başarmıştır.

Elde ettiği bu başarı, güven ve istikrar doğrultusunda kendinden emin adımlarla yürüyen Bilekli Basım;  sizlere de çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacak, sizlerle birlikte büyümeye devam edecektir…

     2010 yılında, oluşan talep üzerine internet sektöründe de hizmet vermek amacıyla “Zysistem Bilişim Medya Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.”ni kurmuştur. Bu sayede müşterilerimiz kartvizitten web sitesine, broşürden Facebook sayfa uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarını tek kanaldan çözebilmektedir.